Zasialiśmy w naszym przedszkolnym ogródku warzywa,
Rozmawialiśmy o naszej planecie i jak o nią dbać.
Odbyły się zajęcia z panią dietetyk, która przybliżyła dzieciom na czym polega jej praca, a także przeprowadziła zajęcia na temat żywienia. Dzieci wspólnie z nią przygotowały pyszny koktajl i zdrowe snicersy z daktyli.
Wzieliśmy udział w pokazie iluzji.
Świętowaliśmy urodziny z Piotrkiem, Filipem, Karolem, Lilką, Łucją i Michałem - Sto lat dla solenizantów
Realizowaliśmy programy #20 minut dla matematyki , "Czuciaki z krainy emocji" oraz innowacje "Sprawne rączki przedszkolaków"