2026-05-20
zdjęcie tropiciele

W kwietniu w naszej grupie:

 

  • Zasialiśmy w naszym przedszkolnym ogródku warzywa,
  • Rozmawialiśmy o naszej planecie i jak o nią dbać.
  • Odbyły się zajęcia z panią dietetyk, która przybliżyła dzieciom na czym polega jej praca, a także przeprowadziła zajęcia na temat żywienia. Dzieci wspólnie z nią przygotowały pyszny koktajl i  zdrowe snicersy z daktyli.
  • Wzieliśmy udział w pokazie iluzji.
  • Świętowaliśmy urodziny z Piotrkiem, Filipem, Karolem, Lilką, Łucją i Michałem - Sto lat dla solenizantów
  • Realizowaliśmy programy #20 minut dla matematyki , "Czuciaki z krainy emocji" oraz innowacje "Sprawne rączki przedszkolaków"

 

Miasto Rybnik Urząd Miasta Rybnika: Wydział Edukacji Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach