2024-03-03
luty
W lutym oprócz zajęć dydaktycznych, wspólnych zabaw, bawiliśmy się oraz uczyliśmy z wykorzystaniem multimedialnej maty edukacyjnej. Multimedialna mata edukacyjna umozliwia różnorodne formy zabawy, czyniąc naukę niezwykle wartościową, przyswajanie nowych znaczeń staje się dla dzieci szczególnie atrakcyjne.
W lutym rozmawialiśmy o kosmosie oraz zorganizowaliśmy w naszej sali laboratorium. Tropiciele przeprowadzały takie eksperymenty jak: "Malowanie na mleku", "Wybuch wulkanu", "Uciekające zarazki", eksperymentowaliśmy z kolorami, magnesami, wodą oraz balonami. Podsumowaniem wszystkich doświadczeń i eksperymentów przeprowadzonych przez Tropicieli był quiz wiedzy dotyczący wiadomości z całego tygdonia. Odwiedziliśmy również bibliotekę, gdzie dzieci ogladały teatrzyk Kamishibai.