Wydarzenia w "Tropicielach"

2023-12-19
grudzien
W minionych tygodniach działo się bardzo dużo!
W listopadzie obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia", "Tropiciele" przyniosły misie, które towarzyszyły nam w tym dniu podczas zabawach i konkursów. Na koniec dnia wszystkie dzieci zdobyły medale oraz zjadły słodki misiowy poczęstunek.
8 grudnia był dniem wyjątkowym ponieważ odwiedził nas długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj! Przyjście Mikołaja uprzedził teatrzyk pt: "Eliza w Krainie Zimy" oraz zabawy z elfami i pomocnikami  św. Mikołaja. Na koniec dzieci otrzymały upominki od długo wyczekiwanego gościa.
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia z tej okazji "Tropiciele" piekły pyszne pierniczki oraz wspólnie ozdabiały. Co to była za radość! W tym świątecznym czasie stroiliśmy choinkę oraz przygotowywaliśmy się na wyjątkowy dzień- "Jasełka "
15 grudnia dzieci przepieknie wystapiły dla swoich rodziców. Brawom nie było końca.
Wszystkim życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! TROPICIELE