Wesoło płynie czas...

2023-11-14

W minionych tygodniach w grupie „Tropicieli” działo się wiele.

Wspólnie zrobiliśmy pyszną sałatkę owocową. Realizując projekt : „Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy” zostaliśmy pasowani przez Panią Dyrektor na grupę „Tropiciele”.

Braliśmy udział w koncercie góralskim, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć góralski strój oraz usłyszeć muzykę góralską jak również zatańczyć przy niej.

Realizują projekt edukacyjny z języka angielskiego „Angielski jest fun-tastyczny” wykonaliśmy jedno z zadań „The crown” (korona) rozmawialiśmy o kulturze i zwyczajach panujących w Anglii.

W dniu 13 listopada byliśmy na wycieczce w Żorach w Centrum Edukacji Regionalnej na lekcji regionalizmu: „Grubiorz i jego kamraci”, dzieci dowiedziały się jak wygląda praca w kopalni oraz jakie panują tradycje na Śląsku.