Wycieczka do "Ośrodka Kultury Zameczek" w Czernicy

2023-10-17
wycieczka

W dniu 16 października grupa „Tropicieli” oraz „Bystrzaków” pojechała na wycieczkę do „Ośrodka Kultury Zameczek” w Czernicy.

To był wesoły dzień, pełen niespodzianek i ciekawych przygód. Dzieci brały udział w jesiennych warsztatach plastyczno-technicznych, gdzie wykonały magnesy z użyciem plasteliny oraz słonecznika. Malowały za pomocą specjalnych farb postać jeża na plastikowych płytkach.

Przerywnikiem w ciekawych zabawach plastycznych było odwiedzenie kawiarni, gdzie każdy przedszkolak mógł wybrać sobie swój ulubiony smak lodów i z apetytem zjeść.

Dzień obfitował również w radosne zabawy muzyczno-ruchowe oraz zajęcia z animatorami, które dostarczyły dzieciom wiele radości.

Na koniec dzieci miały okazję zobaczyć teatrzyk Kamishibai.

Dzień w "Zameczku" w Czernicy obfitował w wiele atrakcji, ciekawych przygód-był radosny i wesoły!