"Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy"

2022-10-17

W dniach 10-14 października relizowaliśmy projekt "Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy". Dzieci przypomniały sobie maskotkę przedszkola, którą jest "Tęczoludek", dowiedziały się skąd pochodzi oraz utrwaliły nazwę naszej placówki. Ostatni dzień projektu połączony był z "Dniem Edukacji Narodowej", w którym "Wesołe Ludki" uczestniczyły w występach swoich starszych kolegów, śpiewały hymn naszego przedszkola oraz były pasowane zgodnie z nazwą naszej grupy. Dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola pierwszy rok, były pasowane na przedszkolaka. W tym dniu wszyscy zjedli na obiad pyszną pizzę. Prawie każdy "Wesoły Ludek" przygotował w domu, wspólnie z rodzicami piękną pracę plastyczną. "Wesołe Ludki" dziękują mamie i tacie za poświęcony czas!!!