W świątecznym nastroju

2021-12-28

Grudzień to intensywny czas, kiedy nie tylko otrzymujemy prezenty, ale staramy się też otworzyć serca dla innych, na miarę naszych możliwości pomóc tym którzy tej pomocy potrzebują. W naszej grupie wiele się działo. Braliśmy udział w projektach: "Kartki z iskierkami" oraz "Niebo-ziemi, niebu ziemia..." tworząc dla inych kartki świąteczne z życzeniami, odwiedził nas Mikołaj ze swoimi pomocnikami, w ramach zadania z projektu "Ekokulturalne przedszkole" przygotowaliśmy "Ptasi bar", stroiliśmy choinkę, robiliśmy ozoby z papieru (łańcuchy, ptaszki) i przygotowywaliśmy występ dla rodziców, którzy mogli zobaczyć go na nagranym filmiku. Krótka fotorelacja poniżej.