"Znani Polacy" - projekt

2021-11-19

W dniach 2.11-10.11 realizowaliśmy w grupie wybrane treści projektu " Znani Polacy". Główne cele które realizowaliśmy to: rozwijanie wiedzy na temat ojczyzny, przekazywanie wartości patriotycznych, zapoznanie ze znanymi legendami, wierszami polskich poetów.         10 listopada w naszym przedszkolu miał miejsce Pokaz  mody patriotycznej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomysłowość! W ramach projektu w naszej grupie zorganizowaliśmy także konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców " Ilustracja do dowolnie wybranego wiersza polskiego poety". Dziękujemy tym, którzy wzięli w nim udział. Gratulujemy laureatom!