"Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy"

2021-09-28

W dniach 20.09 - 24.09 realizowaliśmy w każdej grupie projekt edukacyjny "Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy". Przypomnieliśmy sobie skąd wzięła się nazwa przedszkola, nasza maskotka, śpiewaliśmy hymn przedszkola oraz tworzyliśmy różne, ciekawe prace plastyczno-techniczne. W naszych grach i zabawach obecny był oczywiście Tęczoludek. Dzieci wraz z rodzicami wykonały prace plastyczne związane z nazwą grupy, z których powstał piękny album. W piątek pani dyrektor uroczyście pasowała każdego z nas na Wesołego Ludka. Od tej pory głośno śpiewamy "My jesteśmy Ludki, Wesołe Ludki, z Tęczowej Krainy, Krainy Tęczowej..."