Akcja Zdrowo i Sportowo

2021-01-02

Akcja Zdrowo i Sportowo w grudniu

W grudniu wraz z Akcją Zdrowo i Sportowo grupa Wesołe Ludki zapoznała się z plakatem "Wybierz mądrze" oraz zrealizowała scenariusz "Pomocnicy Świętego Mikołaja".

04.12.2020 "Wybierz mądrze". Podczas zajęć dzieci podejmowały decyzję związaną z wyborem aktywności pozytywnej i niekorzystnej dla ich zdrowia, np. aktywność fizyczna czy telefon; woda czy słodzony napój.

18.12.2020 "Pomocnicy Świętego Mikołaja" - realizacja scenariusza. Podczas zajęć dzieci miały trening reniferów biegając w parach, także tyłem. Rywalizowały szykując choinkę, która grupa wykona zadanie pierwsza. Ważnym zadaniem było wrzucanie prezentów do komina, czyli ćwiczeniu celności rzutów.

W przyszłym roku Wesołe Ludki równiez będą ćwiczyć i poszerzać swoją wiedze o zdrowym stylu życia wraz z Akcją Zdrowo i Sportowo.