"W oczekiwaniu na wiosnę"

2024-03-29

"Bystrzaki" z niecierpliwością oczekiwały na wiosnę a jeszcze bardziej na zbliżajace się Święta Wielkanocne i związane z nimi upominki od zajączka. Od końca lutego oraz cały marzec wiele się działo w naszej grupie, najpierw tydzień z eksperymentami, przygotowanie wiosennego kącika przyrody i "Dzień Kobiet". Nastepnie "Powitanie Wiosny", "English Festival", "Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa" oraz "Dzień wody". Pomiędzy tymi wydarzeniami trzeba było jeszcze się uczyć oraz świętować urodziny naszych kolegów urodzonych w marcu. Na zakończenie były upragnione prezenty, nawet nie wiemy kiedy minął cały miesiąc.