Styczeń w "Bystrzakach"

2024-01-31

Styczeń w przedszkolu obfitował nie tylko w obowiązkowe zajęcia dydaktyczne. Dzieci chętnie wychodziły do ogrodu przedszkolnego, gdzie dokarmiały ptaki oraz bawiły się na śniegu. Wyjścia umożliwiły również ćwiczenie samodzielności podczas ubierania się, ze zwróceniem uwagi na panujące warunki atmosferyczne. Przedszkolacy rozwijali swoje umiejętności rownież podczas zabawy swobodnej, korzystały z kącików zainteresowań, chłopcy chętnie grali i tworzyli konstrukcje z klocków "LEGO", dziewczynki preferowły zabawy tematyczne oraz plastyczne. Zajęcia i zabawy "przeplatały" próby do najważniejszego święta w roku czyli "Dnia Babci i Dziadka" oraz rozmowy na temat balu, który odbył sie pod koniec miesiąca.