2022-05-28

Maj w Plastusiach minął bardzo szybko. Wiele czasu spędziliśmy w ogrodzie przedszkolnym na wspólnych zabawach. Podczas zajęć rozmawialiśmy o majowej łące, przygotowywaliśmy się do występu z okazji Dnia rodziny, a także pojechaliśmy na pierwszą wycieczkę w tym roku przedszkolnym.

W dniu 20.05 odbył się w naszym przedszkolu konkurs piosenki ,, Kocham Cię Polsko", w którym Paulinka z naszej grupy zajęła I miejsce. Gratulujemy!!!

W maju wiele osób z naszej grupy obchodziło urodziny. Marcelince, Hani, Liwii, Damianowi, Brunonowi i Filipkowi życzymy jeszce raz wszystkiego najpiękniejszego i spełnienia wszystkich marzeń.