Grudzień w Plastusiach

2021-12-30

W grudniu działo się wiele fajnych rzeczy. 7 grudnia z przedstawieniem przyjechały do przedszkola Bajkowe Skarbki Śląska z przedstawieniem pt. "Opowieść z zimowej doliny". Po nim do każdej grupy zawitał Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Były zabawy i prezenty.

17 grudnia W naszej grupie odbyła się wigilijka grupowa. Każdy z nas przyniósł słodkości i wspólnie przygotowaliśmy poczęstunek. Wspolnie pośpiewaliśmy kolędy a następnie nagraliśmy nasze Wigilijne przedstawienie dla rodziców.

W grudniu realizowaliśmy, również kolejne zadanie z projektu Ekokulturalne Przedszkole. Wykonaliśmy Ptasi Bar - przekąski dla ptaków.