Wrzesień w Plastusiach

2021-10-03

Wrzesień w Plastusiach był bardzo atrakcyjny. Korzystając z pięknej pogody bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę. Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, a także świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka podczas harców na dmuchańcach. Podczas realizacji projektu edukacyjnego "Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy",przypomnieliśmy sobie hymn przedszkola oraz zapoznaliśmy się z naszą nazwą. Zostaliśmy również Pasowani na Plastusiów. Świętowaliśmy  urodziny kolegów z grupy:) Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz dzieci urządziliśmy zieloną salę.