Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

2023-03-12
dzien kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień- Dzień Kobiet, który świętują wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom. Nie obyło się bez upominków, wspólnych zabaw, tańcach oraz dmuchaniu baniek mydlanych. Dziewczynki także pamiętały o swoich kolegach 10 marca to Dzień Mężczyzny, składały chłopcom życzenia, wręczyły upominki oraz wszyscy uczestniczyli we wspólnych zabawach. Dni obchodzone na początku marca to doskonały czas i sposób kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz rówieśników.