WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

2022-11-28
WARSZTATY MISIE

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, przystrojona choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat.

I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne, na które zaprosiliśmy rodziców.

W tym szczególnym dniu przywitaliśmy naszych gości wierszykiem o choince oraz świąteczną piosenką zaśpiewaną w języku angielskim.

Przedszkolaki wraz ze swoimi mamusiami, tatusiami, babciami oraz rodzeństwem wykonali stroiki świąteczne oraz wspólnie z naszymi gośćmi przystroiliśmy choinkę. Pracę wynagrodził słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność oraz zaangażowanie!