2022-11-26
Dzień pluszowego misia

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z naszą grupą - „Misie”, która w tym dniu też miała swoje święto.

Z tej okazji „Misie” przygotowały program artystyczny, zaprezentowały wiersze, piosenki oraz zaprosiły do wspólnych zabaw wszystkie przedszkolaki  z „Tęczowej Krainy”.

Było wspólne odśpiewanie „Sto lat”, zabawy, życzenia oraz piękne prezenty wykonane i wręczone naszym „Misiom” przez kolegów i koleżanki z pozostałych grup. Dzieci miały również możliwość wykonania zdjęć w „misiowych fotobudkach”. Na koniec dnia było pyszne ciasto w kształcie misia.

Dziękujemy za wspólną zabawę i prezenty! - „Misie”