2022-09-17

Dnia 15 września „Misie” obchodziły "Międzynarodowy Dzień Kropki". Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Wszystkie dzieci w tym dniu przyszły ubrane w kropki. W tym dniu „KROPKA” były obecna z nami przez cały dzień również podczas zabaw z językiem angielskim uczciliśmy to święto również po angielsku „The Dot Day”, gdzie „Misie” wykonały gąsienice z kolorowych kropek. W ciągu dnia były zajęcia plastyczne związane z kropką, zabawy ruchowe. Dzieci wysłuchały „Opowieści o Małej Kropce”, przeliczaliśmy kropki oraz pracowaliśmy metodą Edukacji przez Ruch, gdzie również towarzyszyła nam kropka. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom za udział w zajęciach.