2022-04-01

W marcu w Misiach wiele się działo. Najważniejszym wydarzeniem było Powitanie Wiosny, do którego przygotowywało się całe przedszkole.

Misie zaśpiewały Wiośnie piosenkę najpierw w sali w przebraniach, a następnie przed całym przedszkolem w ogrodzie.

W tym miesiącu chłopcy obdarowali wszystkie dziewczyny kwiatami z okazji Dnia Kobiet, były urodziny kolegów i koleżanek i w ten sposób mamy w grupie już kliku pięciolatków!

Wspominaliśmy Międzynarodowy Dzień Zespołu Downa, Dzień Wody, a także przenieśliśmy się w świat kosmosu. Chętnie odwiedzaliśmy bibliotekę i braliśmy udział w lekcjach bibliotecznych!