Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy- projekt

2021-09-26

Dzieci z grupy Misie  w dniach 20 - 24.09 brały udział w projekcie "Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy". Tydzień rozpoczęły od swojego święta tzn Dnia Przedszkolaka. W naszej grupie ten dzień spędziliśmy na zabawach integracyjnych, kołowych, zabawach przy muzyce oraz malowaniu buziek. Dzieci miały również okazję odegrać rolę dorosłych- przebierając się za nich. Zadanie to wywołało wiele radości i śmiechu. Dla wszystkich był rownież poczęstunek. Z okazji swojego święta, dzieci otrzymały medale oraz balony.  Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień, tak jak ten, był radosny, pełen wrażeń, niespodzianek, by na waszych twarzach zawsze gościł uśmiech!

Każdego dnia "Misie" dzięki Rodzicom mogli poznać jeden z kolorów tęczy, zakładając ubranie w danym kolorze. Zapoznały się z nazwą Przedszkola, hymnem oraz tradycjami. Każdy dzień był pełen nowych i ciekawych zadań związanych z naszym przedszkolem.