2021-01-28

Bale, bale w karnawale...

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  Pojawiły się kotki, pszczółki, motylki, dinozaury. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, piratów,  Spider-Mana... oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno!

Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.