Nasze prace- listopad i grudzień

2020-12-29

Listopad to czas zabaw, gier związanych z jesienią. Pomagały nam w tym zabawy rytmiczne, logorytmiczne, układanie wg wzoru, zabawy metodą D.Dziamskiej, rysowanie po śladzie itp. To także miesiąc, w którym świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Misia, realizowaliśmy w grupie wybrane treści projektu edukacyjnego "Znani Polacy". Rodzicom dziękujemy za czytanie, nagranie i przesłanie filmików czytanych wierszy polskich poetów. W grudniu spotkaliśmy się z Mikołajem, stroiliśmy choinkę i przygotowywaliśmy się do świąt. Braliśmy też udział w akcji charytatywnej "Niebo-ziemi, niebu-ziemia" wykonując kartki świąteczne dla ludzi samotnych. Chętne dzieci wraz z rodzicami brały także udział w konkursie grupowym "Ozdoba choinkowa". Dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość. Gratulujemy!