2020-11-04

Pasowanie na przedszkolaka - uroczystość grupowa

28 października w grupie "Krasnoludki" - wielkie święto: "Pasowanie na przedszkolaka". Niestety ze względu na pandemię odbyła się ona bez udziału rodziców, jedynie w obecności Pani dyrektor. Dzieci miały możliwość zaprezentowania przed Panią dyrektor tego czego do tej pory się nauczyły. Były wiersze, piosenki, przypomnienie swojego znaczka w szatni i łazience, dzielenie na sylaby swojego imienia, utrwalenie wiadomości dotyczących jesieni oraz przypomnienie zasad kontraktu grupowego, który zawarliśmy we wrześniu. Pani dyrektor pasowała wszystkich na przedszkolaków, a szczególnie uroczyście dzieci, które we wrześniu pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola. Na koniec był poczęstunek i oczywiście zdjęcia z naszą maskotką "Tęczoludkiem".