2020-11-04

Nasze prace - wrzesień/październik

We wrześniu i październiku w trakcie zajęć plastycznych układaliśmy obrazek Tęczoludka z czterech części, rysowaliśmy na tematy dowolne, kolorowaliśmy wg kodu, lepiliśmy z plasteliny owoce i warzywa, tworzyliśmy prace wykorzystując koła z origami i liście, malowaliśmy farbami, stemplowaliśmy, tworzyliśmy w parach piękne jesienne bukiety, a z naszych odrysowanych i wyciętych dłoni powstała kolorowa Pani Jesień. Rozwijaliśmy przy okazji wyobraźnię dzieci, sprawność manualną, utrwalaliśmy kolory, liczenie w zakresie 4, układaliśmy rytmy, rozwijaliśmy orientację na kartce papieru. Poniżej zdjęcia niektórych prac oraz fotorelacja z powstawania pięknych, kolorowych jesiennych drzew.