Styczeń w Bystrzakach

2023-02-26
dzieci podczas zabaw na śniegu

Styczeń w naszej grupie rozpoczął się od wyjścia na przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami” na które zaprosili nas dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół nr 3. Przedstawienie bardzo mocno spodobało się dzieciom.

Realizowaliśmy  również kolejne zadania z projektów "#20minutdla matematyki" - oraz "Z darami natury świat nie ejst ponury" - gdzie malowaliśmy szmacianym "pędzlem" zimowego bałwanka.

Korzystaliśmy także z zimowej pogody i wychodziliśmy do naszego przedszkolnego ogrodu, gdzie lepiliśmy bałwany, rzucaliśmy się śnieżkami oraz probowaliśmy robić śniegowe aniołki.