2022-12-18

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.

Tego dnia każde z dzieci mogło do przedszkola przynieść swojego ulubionego misia. Od samego rana było mnóstwo okazji związanych z tym świętem. Grupa "Misie" zaprosiła nas do swojej sali na przygotowany specjalnie na ta okazję występ. Wysłuchaliśmy wierszy, piosenek oraz wspólnie pobawiliśmy się w zabawy ruchowe. Na sam koniec mogliśmy pomalować farbami sylwetkę misia. Dzieci miały również możliwość wykonania zdjęć w „misiowych fotobudkach”.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, dziadków, rodzeństwa  za zaangażowanie w akcję szycia misi "Misie dla...".