Październik w naszej grupie

2022-11-12
Grupa bystrzaki podczas Dnia Edukacji Narodowej

W październiku w naszej grupie bardzo dużo się działo. Wspólnie realizowaliśmy projekty "#20minutdlamatematyki", gdzie podczas zajęć pozawaliśmy kolejne cyfry, ćwiczyliśmy orientację przestrzenną oraz w schemacie własnego ciała, utrwalaliśmy figury geometryczne. Realizowaliśmy również projekt "Z darami natury świat nie jest ponury"-korzystając z darów jesieni wykonaliśmy ścieżkę sensoryczną, poszliśmy na spacer, gdzie bawiliśmy się liśćmi i zbieraliśmy kasztany i żołędzie, z których wykonaliśmy rzeżby.

W  tygodniu od  10 do 14 paździeika realizowaliśmy nasz przedszkolny projekt "Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy ". 14 października razem z grupą Plastusie wystąpiliśmy dla wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola świętując wspólnie Dzień Edukacji Narodowej. Tego dia zostaliśmy również pasowai na "Bystrzaków"