Wycieczka do Dzimierza

2022-05-27

Wycieczka do "Zakątka Zwierzątek" w Dzimierzu

W dniu 26.05.2022 nasza grupa wraz z grupą ,,Plastusie" wybrała się na wycieczkę do Dzimierza, aby zwiedzać zagrodę ,,Zakątek zwierzątek". Mogliśmy zobaczyć jak wyglądają i mieszkają alpaki i kozy. Panie przygotowały dla każdej osoby kubeczek z marchewkami, którymi przedszkolaki karmiły zwierzątka. Następnie poszliśmy na plac zabaw znajdujący się na terenie zagrody. Bawiliśmy się tam świetnie: wspinaliśmy się na drabinki, graliśmy w piłkę nożną, huśtaliśmy się na bocianim gnieździe. Po zabawie poszliśmy jeszcze zobaczyć kury, gęsi indyki i strusie Emu. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. To był udany dzień.