2021-11-21

Dzień Jeża

10 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Jeża. Kilka dni przed tym świętem mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Joannę Suwałę z Fundacji „Serce dla Jeży” ze Stanowic. Pani Asia przygotowała dla przedszkolaków prezentację multimedialną z najważniejszymi informacjami dotyczącymi jeży, a ponadto przyprowadziła do przedszkola swojego domowego jeżyka. Dzieci zachowały się naprawdę wspaniale, w ciszy wysłuchały informacji i spokojnie obserwowały jeżyka.

W ramach podziękowania przedszkole zorganizowało zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla jeży. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.