2024-04-05

Najwazniejsze wydarzenia

owies

W marcu świętowaliśmy dzień kobiet. Chłopcy wręczyli koleżankom kwiaty i pięknie zaśpiewali Sto lat.

Następnie odbył się nasz przedszkolny przegląd piosenki w języki angielskim „English Festival”. Każda z grup zaprezentowała wybraną piosenkę przed koleżankami i kolegami z przedszkola.

Oczywiście świętowaliśmy także początek wiosny. Na tę okazję dostaliśmy list od Pani Wiosny, stworzyliśmy w sali kącik przyrody, nauczyliśmy się układu tanecznego i zaśpiewaliśmy piosenkę. W naszym przedszkolnym ogrodzie znaleźliśmy wspaniałe prezenty od Wiosny m.in. pierwsze stokrotki, forsycje, magnolie, kwiaty na drzewie czereśni.

Ponadto wiele dni spędziliśmy na zabawach ruchowych w ogrodzie przedszkolnym ciesząc się wspaniałą pogodą.