Styczeń w przedszkolu

2024-02-04
dzień babci i dziadka

W styczniu gościliśmy w przedszkolu wyjątkowych gości. Z okazji Dnia Babci i Dziadka tuptusie przygotowały uroczystość na której zaśpiewali najpiękniej jak potrafią i wręczyli prezent swoim babciom i dziadkom.

W kolejnym tygodniu odbył się bak karnawałowy. Wówczas sala tuptusiów gościła księżniczki, czerwonego kapturka, myszki, strażaków, policjantów i wiele innych cudownie zaczarowanych przedszkolaków w postacie z bajek.

Ponadto zrealizowaliśmy kolejne zajęcia akcji Zdrowo i Sportowo. Tuptusie chętnie coraz sprawniej wykonują proponowane ćwiczenia.

Uśmiech pojawił się także na zajęciach z elementami Ruchu  Rozwijającego Weroniki Sherborne, przedstawieniu Elf Czarodziej oraz podczas projektu alfabet logopedyczny.