październik w przedszkolu

2023-11-11

W październiku .... pasowanie ... zabawy logopedyczne... teatrzyk .... zajęcia ....

przedszkolaki

Październik w przedszkolu był pełen emocji. Przede wszystkim zrealizowaliśmy pierwszy projekt „Tęczoludek wprowadza w świat Tęczowej Krainy”. Ponadto odbyła się jedna z najważniejszych uroczystości. 13 października Tuptusie zostały pasowane na przedszkolaków.

17 października do naszego przedszkola zawitał teatr lalek z przedstawieniem o tolerancji pt. "Kruszynka". Poruszał on bardzo ważny temat, w sposób dostępny dla dzieci. Przedszkolaki miały też okazję bliżej poznać pracę lalkarza i zobaczyć kukiełki z bliska.

18 października odwiedziła nas pani Magda z zabawami logopedycznymi. Dzieci świetnie poradziły sobie z zabawami „Magiczny worek” z projektu Abecadło.

Świętowaliśmy urodzinki Mai, Mateusza, Kostka i Wotolda.