Wrzesień w przedszkolu

2023-10-01

Tuptusie

chusta animacyjna

Wraz z pierwszym września do przedszkola przytuptały nowe przedszkolaki. Ani się obejrzeliśmy a minął już cały miesiąc pierwszych zabaw, posiłków, leżaków i zupełnie nowych przygód wśród nowych kolegów, koleżanek oraz pań.

We wrześniu przeżyliśmy pierwszy Dzień Przedszkolaka – bańki, karmienie alpak, zabawy muzyczno-ruchowe i dyplom.

Świętowaliśmy Dzień Kropki – zabawy ruchowe oraz dydaktyczne z rozpoznawaniem kolorów.

Poznaliśmy przedszkolny ogród – zjeżdżalnie i piaskownice.

A także uczciliśmy Dzień Chłopaka – dziewczynki wręczyły chłopcom cukierki i krawaty, zrobiliśmy zdjęcia i tak jak chłopaki lubią najbardziej - aktywnie spędziliśmy cały dzień.

Swoje urodzinki obchodzili – Maciek, Julian, Dawidek, Mateusz i Maja. Wszystkiego najlepszego :*