ODWIEDZINY PANI POLICJANTKI

2021-10-06

W ramach realizowania naszego programu: „Tęczoludek uczy i ostrzega”  w dniu 06.10.2021r. „Biedroneczki” odwiedziła Pani Policjantka, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa, oraz przybliżyła dzieciom specyfikę pracy policjanta.

Nasz gość opowiadał dzieciom o bezpieczeństwie na co dzień. Rozmawialiśmy również na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę. Dzieci zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, które zaprezentowała Pani Policjantka, odznakę, a także przymierzały z radością czapki policyjne oraz kamizelkę odblaskową.

Na koniec spotkania dzieci podziękowały Pani Policjantce wręczając samodzielnie wykonaną laurkę.