Wyniki konkursu "Świat czerwonym malowany"

2022-12-08

Wyniki konkursu dla rybnickich przedszkoli "Świat czerwonym malowany".

5.12.2022 jury w składzie:

Katarzyna Grycman-Wieczorek, Mirela Polska, Wiktoria Nieścior, Katarzyna Zbroszczyk dokonało następującego wyboru:

I miejsce-  Adam Gabor - Oddziały Przedszkolne przy Specjalnej Szkole Podstawowej nr 7

II miejsce - Witek Pomykoł - Przedszkole nr4

III miejsce - Liliana Smolak - Przedszkole nr25

Wyróżnienia:

Paulina Kudyba - Przedszkole nr 22, Julia Partyka - Przedszkole nr25, Jan Urban - Przedszkole nr31, Natalia Swaczyna - Przedszkole nr4, Yelyzareta Stepanenko - Przedszkole nr23

Wybór był bardzo trudny, wszystkie prace były ciekawe i ładne. Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom!

Ze względu na remont trwający w naszym przedszkolu, nagrody, dyplomy i podziękowania prosimy odbierać w naszej placówce od 19 grudnia w godzinach pracy przedszkola.