PRZY STAJENCE BETLEJEMSKIEJ

2021-01-02

PRZY STAJENCE BETLEJEMSKIEJ - JASEŁKA

"Przy stajence betlejemskiej"

Grudzień to magiczny miesiąc. Magię świąt przenieśliśmy również do przedszkola. W tym roku przedstawienie jasełkowe odbyło się bez rodziców. Jednakże w prezencie dostali nagranie z występu swoich pociech. Ponadto w przedszkolu przygotowaliśmy jeszcze inne bożonarodzeniowe prezenty. Pojawiła się mała stajeneczka, piękna świąteczna kartka a także aromatyczna ozdoba z pomarańczy. W okresie przedświątecznym, po występie jasełkowym zorganizowaliśmy również mały poczęstunek. Celebrowanie świąt to wspaniała okazja nauczyć maluchy tradycji, przybliżyć kulturę oraz uwrażliwić na drugiego człowieka.