W świecie dinozaurów

2021-03-08

Agilizaur, Tyranozaur, Stegozaur, diplodok. Cóż to za tajemnicze stwory? Dlaczego wyginęły? Jak wyglądała pradawna ziemia? Podczas ciekawych zajęć przedszkolaki przeniosły się w Świat EPOKI JURAJSKIEJ, do czasów gdy żyły DINOZAURY.
Podczas wykonywania zadań dzieci poznały najznamienitszych przedstawicieli rodziny dinozaurów. Dowiedziały się również, co to jest archeologia i paleontologia oraz czym zajmują się te dziedziny nauki. Podczas zajęć nie zabrakło także atrakcji. Mali miłośnicy dinozaurów sami też bawili się w paleontologów. Udali się na własne prace paleontologiczne i samodzielnie wykopywali kości dinozaura. Zabawa z dinozaurami dostarczyła wielu wrażeń.