Styczeń i luty w Krasnoludkach

2021-03-01

Styczeń i luty to czas, kiedy poznawaliśmy bliżej uroki zimy, opowiadaliśmy o swoich ulubionych zimowych zabawach, o tym, jak pomagać zwierzętom, stworzyliśmy nawet wspólnie obraz pani zimy, który zdobi naszą salę. Wspaniale bawiliśmy się na balu przebierańców. To był także czas gdy przygotowywaliśmy niespodzianki dla naszych kochanych babć i dziadków z okazji ich święta. Aktywnie ucvzestniczyliśmy w zabawach i ćwiczeniach ruchowych, wykorzystując różne przybory. Szukaliśmy też muzyki wokół nas, wykonaliśmy własne instrumenty, próbowaliśmy tworzyć akompaniament. Malowaliśmy świat, bawiliśmy się w prawdziwych malarzy, tworząc swoje dzieła na sztalugach. Wiele się działo... Poniżej krótka fotorelacja.